Kontakt Gäddgårdsskolan

Rektor 5-9
Anna-Maria Persson
Telefon: 0589-872 46
E-post: anna-maria.persson@arboga.se

 

Rektor F-4
Elionor Pettersson
Telefon: 0589-872 49
E-post: elionor.pettersson@arboga.se

 

Rektor särskolan
Ann-Sofie Keller
Telefon: 0589-872 99
E-post: ann-sofie.keller@arboga.se

 

Expedition
Lotta Jacobsson
Telefon: 0589-872 48
E-post: lotta.jacobsson@arboga.se

Yvonne Larsson
Telefon: 0589-872 47
E-post: yvonne.larsson@arboga.se

 

Personalrum
Personalrum F-4
Telefon: 0589-874 35

Personalrum 5-9
Telefon: 0589-872 51

Studie- och yrkesvägledare

Ulf Vidner
Telefon: 0589-874 42
E-post: ulf.vidner@edu.arboga.se

 

Kurator 
Theresia Rindeholm Jensen
Telefon: 0589-872 53
E-post: theresia.rindeholm-jensen@arboga.se

 

Skolsköterska

Susanne Larsson
Telefon: 0589-872 61

E-post: susanne.larsson@arboga.se

 

Uppehållsrum
Ungdomsledare
Telefon: 0589-872 55

 



Tipsa en kompis

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 20 mars 2017

Kontakt och öppettider

Telefon: 0589-870 00
E-post: arboga.kommun@arboga.se

Arboga kommun
Box 45
732 21 Arboga
Besöksadress: Smedjegatan 5

Organisationsnummer 212000-2122

Öppettider och telefonnummer