Kontakt Gäddgårdsskolan

Rektor 5-9
Anna-Maria Persson
Telefon: 0589-872 46
E-post: anna-maria.persson@arboga.se


Rektor F-4
Ulrica Persson
Telefon: 0589-872 467
E-post: ulrica.persson@arboga.se


Tf Rektor särskolan
Katrin Sjöström
Telefon: 0589-874 67
E-post: daniel.eriksson@arboga.se


Expedition
Lotta Jacobsson
Telefon: 0589-872 48
E-post: lotta.jacobsson@arboga.se

Yvonne Larsson
Telefon: 0589-872 47
E-post: yvonne.larsson@arboga.se


Personalrum
Personalrum F-4
Telefon: 0589-874 35

Personalrum 5-9
Telefon: 0589-872 51

Studie- och yrkesvägledare

Jeanette Malmström-Larsson
Telefon: 0589-874 42
E-post: jeanette.malmstrom@arboga.se


Kurator 
Theresia Rindeholm Jensen
Telefon: 0589-872 53
E-post: theresia.rindeholm-jensen@arboga.se


Skolsköterska

Susanne Larsson
Telefon: 0589-872 61

E-post: susanne.larsson@arboga.se


Uppehållsrum
Ungdomsledare
Telefon: 0589-872 55




Tipsa en kompis

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 25 februari 2019

Kontakt och öppettider

Telefon: 0589-870 00
E-post: arboga.kommun@arboga.se

Arboga kommun
Box 45
732 21 Arboga
Besöksadress: Smedjegatan 5

Organisationsnummer 212000-2122

Öppettider och telefonnummer