Såpbubblor

Kontakt elevhälsoteamet Fyren

 

Verksamhetschef

Ulf Carlsson
Telefon: 0589-872 67
E-post: ulf.carlsson@arboga.se

Specialpedagoger (förskoleklass och grundskola)

Katrin Sjöström
Telefon: 0589-874 67
E-post:katrin.sjostrom@arboga.se

Skolpsykolog


Telefon: 0589-872 17
E-post:

Kurator

Helene Klint
Telefon: 0589- 873 21
E-post: helene.klint@arboga.se
Vasagymnasiet

Theresia Lindeholm-Jensen 
Telefon: 0589-872 53
E-post: theresia.rindeholm-jensen@arboga.se
Gäddgårdsskolan,
Brattbergsskolan, Götlunda Skola

Tina Grill
Telefon: 0589-872 77
E-post: tina.grill@arboga.se
Stureskolan,
Nybyholmsskolan, Ladubacksskolan, Medåkers skola

Talpedagog

Inger Lindberg
Telefon: 0589-870 84
E-post: inger.lindberg@arboga.se

Pia Lindberg
Telefon: 0589-874 44
E-post: pia.lindberg@arboga.se

Tipsa en kompis

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 28 november 2016

Kontakt och öppettider

Telefon: 0589-870 00
E-post: arboga.kommun@arboga.se

Arboga kommun
Box 45
732 21 Arboga
Besöksadress: Smedjegatan 5

Organisationsnummer 212000-2122

Öppettider och telefonnummer